Gabinet:
Centrum. Rehabilitacja dzieci, młodzieży i niemowląt.

85-158 Bydhoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

 • O nas

  Centrum to rehabilitacje dzieci, młodzieży i niemowląt na najwyższym poziomie,
  prowadzona z wykorzystaniem uznanych na świecie metod terapeutycznych.

  Centrum to miejsce przyjazne małemu pacjentowi, inspirujące i motywujące do podjęcia wyzwania,
  którego celem jest osiągnięcie maksymalnego poziomu sprawności i samodzielności.

  Centrum to my – Zuzia i Szymon, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję,
  realizując własne zawodowe marzenie, chcą nieść pomoc dzieciom
  – od tych najmłodszych, do tych, które już się nimi nie czują.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Terapia indywidualna
  Jest najlepszą zabawą, połączoną z nauką, a jej cechą charakterystyczną, jest fakt, że nigdy się nie nudzi :) Przygotowana specjalnie dla Twojego dziecka, z myślą o jego potrzebach i upodobaniach, pozwoli osiągnąć mu założony cel terapeutyczny. Indywidualnie dobrany czas terapii, wykorzystywane metody oraz forma prowadzenia zajęć umożliwią Twojemu dziecku z uśmiechem zdobywać nowe umiejętności, oraz podnosić poziom jego sprawności.

  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  Jest formą odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz skorzystać z niej w przypadku już zdiagnozowanego problemu, celem zasięgnięcia opinii odnośnie możliwości rehabilitacji, lub chcąc ocenić ryzyko wystąpienia problemu i pragnąc wdrożyć działania prewencyjne. Nie bój się również skorzystać z konsultacji, jeśli martwi Cię zachowanie Twojej pociechy, lub niecierpliwisz się czekając aż zdobędzie nowe pozycje i aktywności. Pamiętaj, że wczesna i profesjonalna terapia oraz Twoja zdobyta wiedza odnośnie prawidłowej pielęgnacji, mogą raz na zawsze zażegnać problemy dotyczące sprawności Twojej pociechy.

  Wizyta domowa
  Jest sposobem pracy, dopasowanym do Ciebie i Twojego tempa życia. Umożliwia przeniesienie terapii w warunki dogodne Tobie i Twojemu dziecku. Niejednokrotnie jedyna możliwa forma wdrożenia rehabilitacji w życie dziecka, innym razem sposób uzupełnienia terapii, czasami wygodna alternatywa. Wizyta domowa jest formą terapii indywidualnej na domowym, rodzinnym gruncie. Wiąże się z licznymi zaletami, jakimi jest zminimalizowanie czasu i ewentualnych trudności związanych z dojazdem, ma jednak pewne ograniczenia, szczególnie dotyczące braku możliwości skorzystania ze specjalistycznego sprzętu.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Przygotuj się na dłuższą rozmowę :) Pierwsza wizyta zwykle obejmuje rozmowę z rodzicem oraz dzieckiem, a także badanie fizjoterapeutyczne. Zebrane informacje będą pomocne w stworzeniu planu terapii, sprecyzowaniu jej celu oraz dobraniu środków do jego osiągnięcia. Jeśli posiadasz jakąkolwiek dokumentacje medyczną, która w Twojej ocenie może być istotna (wyniki badań, RTG, USG, KT, MRI oraz ich opisy, historię choroby i jej leczenia, itp.) – po prostu weź ją ze sobą. Jeśli Twoje dziecko korzysta z zaopatrzenia ortopedycznego, również nie zapomnij go zabrać.

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizykoterapia
 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×