Fizjoterapeuta:
Bartosz Lamkowski
magister fizjoterapii

46-200 Kluczbork, woj. opolskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Nazywam się Bartosz Lamkowski, jestem absolwentem Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Posiadam tytuł magistra Fizjoterapii, technika masażysty oraz zaświadczenie uprawniające do samodzielnego wykonywania zabiegów akupunktury. Tak oto krok po kroku toczyła się moja edukacja:

  2007-2009 – ukończyłem 2-letnie Technikum Masażu w Szkole Policealnej Teb w Opolu
  i otrzymałem tytuł zawodowy: technik masażysta

  2009-2012 – ukończyłem studia I stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu
  i otrzymałem tytuł zawodowy: licencjat fizjoterapii

  2012-2014 – ukończyłem studia II stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii
  w Opolu i otrzymałem tytuł zawodowy: magister fizjoterapii i obroniłem pracę magisterską pt. „Wpływ masażu klasycznego na zakres ruchomości stawów biodrowych u chorych ze zmianami strukturalnym
  i funkcjonalnymi kręgosłupa lędźwiowego”, w której na podstawie badań jednoznacznie wskazałem wpływ masażu na bezwzględną poprawę ruchomości stawów biodrowych.

  2014 – ukończyłem praktyczną i teoretyczną część kursu akupunktury i uzyskałem niezbędne kwalifikacje do samodzielnego wykonywania zabiegów akupunktury.

  Moje umiejętności praktyczne z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu doskonaliłem w okresie studiów m.in. w Gabinecie Rehabilitacji Caritas w Kluczborku, Powiatowym Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku, Szpitalu Wojskowym w Opolu, Opolskim Centrum Rehabilitacji
  w Korfantowie, na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Brzeskim Centrum Medycznym, w Samodzielnym Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo
  i Psychicznie Chorych im. Księdza J. Nathana w Branicach oraz na rocznym stażu w I-ligowym piłkarskim, Miejskim Klubie Sportowym w Kluczborku na stanowisku masażysta/fizjoterapeuta.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Moja oferta przeznaczona jest dla wszystkich osób wymagających szeroko pojętej fizjoterapii/rehabilitacji w domu pacjenta tj. indywidualna rehabilitacja ruchowa, masaż leczniczy i antycellulitowy. Oprócz tego jestem w stanie pomóc osobom z osłabionym systemem immunologicznym (odpornością) na tle rozmaitych jednostek chorobowych poprzez wykonywanie zabiegów akupunktury do których należą:
  - choroby układu krążenia (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, miażdzyca tętnic obwodowych, anemia)
  - choroby układu oddechowego (astma oskrzelowa, POCHP, rozstrzenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli)
  - choroby metaboliczne (cukrzyca, niedoczynność tarczycy, przewlekłe stłuszczenie wątroby)
  - choroby układu nerwowego (stany po udarze mózgu, polineuropatia, zaburzenie czucia, parestezje)
  - nałogi (palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu)
  Posiadam również specjalistyczny przenośny sprzęt (BTL 5818 slm combi) do wykonywania zabiegów z zakresu fizykoterapii, w skład której wchodzą następujące rodzaje zabiegów:
  - elektroterapia (wszystkie rodzaje prądów leczniczych)
  - magnetoterapia (pole magnetyczne niskiej częstotliwości)
  - ultrasonoterapia (terapia ultradźwiękami)
  - laseroterapia (terapia laserem punktowym czerwonym i podczerwonym)

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (2)

  Bardzo sympatyczna osoba, która szczegółowo wyjaśnia wszystko. Seria zabiegów na nodze przeprowadzona wzorowo, efekt prawie natychmiastowy. Nie musiałem się martwić o dojazd, Pan Bartosz dojechał do mnie w Kluczborku nie pobierając dodatkowej opłaty - ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ! Serdecznie Polecam! Naprawdę WARTO!

  bardzo polecam

  Andrzej K. Kluczbork,
  2015-03-10 14:39:54

  Miałam okazję trafić na Pana Bartosza, jak okazało się, iż dokucza mi rwa kulszowa. Pan Bartek zawsze wykonuje zabiegi z dużą starannością i zaangażowaniem. Wnikliwie analizował mój przypadek i bacznie obserwował reakcje organizmu i postępujące po kolejnych zabiegach zmiany. Mogłam liczyć na rzeczywiste zainteresowanie moim stanem zdrowia i chęcią niesienia pomocy. W trakcie masażu Pan Bartek dzielił się za mną nie tylko radami dotyczącymi mojej konkretnej przypadłości ale również różnymi innymi ciekawostkami na temat zdrowego żywienia i stylu życia. Gorącą polecam Pana Bartka ze względu na fachowe podejście do sprawy.

  bardzo polecam

  Justyna,
  2015-03-01 16:18:07

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×