Gabinet:
Artimus Rehabilitacja Michał Sieradzki

15-097 Białystok, woj. podlaskie

 • O nas

  Firma Artimus oferuję najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji i masażu. W naszym gabinecie indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, szczegółowo diagnozując problem rozwiązujemy go dzięki kompleksowo dobranemu programowi rehabilitacji.

  Zajmujemy się rehabilitacją różnego rodzaju problemów bólowych, pourazowych, pooperacyjnych. Dzięki nowoczesnym metodom fizjoterapii m.in: medycyna ortopedyczna wg Cyriax’a, terapia manualna wg Kaltenborna-Evjentha, terapia manualna wg Mulligana, PNF, masaż poprzeczny i funkcyjny, Kinesiology Taping i wielu innych, potrafimy jeszcze skuteczniej usprawniać pacjentów.

  Mamy doświedcznie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i sportowcami.

  Dodatkowo świadczymy usługi masażu: sportowego, relaksacyjnego, drenażu limfatycznego, oraz elektroterapii

  Oprócz pracy w gabinecie oferujemy dojazd do pacjenta.  Rehabilitant mgr fizjoterapii Michał Sieradzki
  Studia i doświadczenie:

  Ukończyłem Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra fizjoterapii, oraz Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia uzyskując tytuł technika masażu. Dodatkowo uzyskałem tytuł Instruktora fitness w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki.
  Pracę z pacjentem rozpocząłem w roku 2011. Od początku pracowałem indywidualnie z pacjentami podczas wizyt domowych, czy przy prowadzenia zajęć fitness. Przez 2 lata pracowałem w firmie Brasilian Soccer Scool i Socatots, gdzie jako trener, fizjoterapeuta i koordynator, prowadziłem zajęcia i wspomagałem firmę swoją wiedzą medyczną i sportową.
  Podczas ostatniego roku pracowałem także w prywatnym gabinecie w Białymstoku, gdzie wykorzystując swoje umiejętności poparte wykształceniem pomagałem wrócić do zdrowia wielu osobom.

  Szkolenia i kursy:

  Medycyna Ortopedyczna dr.J.H.Cyriax’a
  Terapia manualna wg. Kaltenborna
  Terapia manualna wg. Mulligana
  PNF
  rehabilitacja stawu kolanowego
  rehabilitacja stawu ramienny
  masaż medyczny, masaż tensegracyjny
  Zainteresowania:

  W czasie wolnym systematycznie uprawiam sport (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, basen). Dla relaksu lubię pograć na pianinie, gitarze, lub poczytać dobrą książkę.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  Rehabilitacja lecznicza:

  wykorzystując szeroką gamę technik rehabilitacyjnych, takich jak: masaż, terapia manualna, fizykoterapia, taping rehabilitacyjny, trening priopriocepcji, ćwiczenia rehabilitacyjne, drenaż limfatyczny i wiele innych, zajmujemy się:

  urazami stawów kończyn (skręcenia, zwichnięcia uszkodzenie ścięgien i więzadeł);
  rehabilitacją po zabiegach operacyjnych na stawach kończyn (rekonstrukcja więzadeł, ścięgien, mięśni, zabiegi artroskopowe i inne);
  rehabilitacją po ortopedycznym leczeniu zachowawczym ( unieruchomienia, gipsy, ortezy);
  chorobami przeciążeniowymi stawów oraz mięśni kończyn, miednicy i kręgosłupa (zwyrodnienia stawów);
  rehabilitacją kręgosłupa ( bóle kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, dyskopatie, rwy, bóle głowy);
  wczesną rehabilitacją po kontuzji ( krwiaki, obrzęki pourazowe);
  rehabilitacją przedoperacyjną;
  rehabilitacją po kontuzjach doznanych w wyniku uprawiania sportu lub z innych przyczyn.

  Masaż:

  klasyczny – jest metodą leczenia fizykalnego objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega na mechanicznym odkształcaniu tkanek. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu ruchów, których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Stwierdzono, że spośród znanych metod masażu, masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu;

  relaksacyjny – idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania;

  sportowy – intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej,

  Występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej:

  Kinezyterapia:

  leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Zadaniem kinezyterapii jest maksymalne usunięcie niesprawności fizycznej i przygotowanie do dalszej rehabilitacji, np. społecznej

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Podczas pierwszej wizyty szczegółowo diagnozujemy problem poprzez wywiad i badanie, następnie omawiamy z pacjentem problem, ustalamy program leczenia/usprawniania i rozpoczynamy rehabilitację.

  Możliwa jest wizyta w domu, podczas której odbywa się również konsultacja diagnostyczna, rehabilitacja, masaż.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×