Fizjoterapeuta:
Andrzej Likus
magister fizjoterapii

31-589 Kraków, woj. małopolskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem magister fizjoterapii z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. Zajmuję się rehabilitacją, terapią bólów kręgosłupa oraz masażem. Najwyższe kwalifikacje zawodowe – poświadczone certyfikatami – gwarantują profesjonalne i efektywne stosowanie najbardziej uznanych metod leczenia. Dbając o komfort i potrzeby Pacjentów, wybieram najlepsze metody rozwiązania danego problemu, spośród szerokiego wachlarza znanych mi technik.

 • Lokalizacja i kontakt

  Wizyty domowe
  http://
 • Oferta

  Oferta

  Oferuję Państwu fizjoterapię:

  - neurologiczną,
  - ortopedyczną,
  - terapię bólów kręgosłupa,
  - kinesjology taping,
  - terapię manualną,
  - masaże lecznicze, relaksacyjne,
  - fizykoterapię.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Na każdej pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem, jeżeli jest to nie możliwe z przyczyn chorobowych pacjenta, wywiad jest przeprowadzony z najbliższym członkiem rodziny lub opiekunem. Następnie przeprowadzam badanie. Po ustalonej diagnozie, ustalam odpowiedni schemat rehabilitacji dla Pacjenta.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w angiologii
  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (13)

  Pan Andrzej przez dwa miesiace doprowadzil mnie do bardzo dobrej formy,ktora straciłem po skomplikowanym złamaniu barku. Mobilizowal mnie do intensywnej pracy własnej i prowadzil ćwiczenia w nauce ponownego.chodzenia l władania złamana ręka jestem i polecam jego mu za to bardzo wdzięczny i polecam jego gabinet

  bardzo polecam

  witold,
  2017-07-29 11:07:55

  Witam Miałem duże problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym L5S1. Do tego stopnia że ciężko było chodzić. Poprzez znajomego trafiłem do Pana Andrzeja. Nie do końca wierzyłem w skuteczność takich "zabiegów"... Jednak szybko zmieniłem zdanie. Już po pierwszej wizycie Pan Andrzej postawił mnie na nogi! Przy nawrotach bóli (dopiero po ok 8 miesiącach), jedna wizyta i ponownie wróciłem do sprawności. Pełen profesjonalizm, rzeczowe podejście do sprawy. Ponadto dojazd do pacjenta (bo w moim przypadku ciężko było dojechać z takimi bólami) był dodatkowym plusem. Reasumując, szczerze polecam usługi Pana Andrzeja, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować - i dodam jeszcze, że lekarze chcieli mnie "kroić" - wg nich mój przypadek "kwalifikował się do zabiegu operacyjnego"... Pozdrawiam Wojtek S.

  bardzo polecam

  Wojtek S.,
  2016-10-10 09:13:14

  Jestem po urazie kręgosłupa w części lędźwiowej. Po ciąży bóle nasiliły się wpływając na moją niedyspozycyjność i niemoc opieki nad dzieckiem. Pan Andrzej zastosował serię cotygodniowych masaży, które naprawdę postawiły mnie na nogi. Poinstuował o niezbędnych ćwiczeniach, układaniu ciała do snu. Jestem wdzięczna za pomoc i polecam.

  bardzo polecam

  just.mazur,
  2016-10-09 20:41:22

  Wspaniały fizjoterapeuta, profesjonalista w swoim zawodzie, ale też cudowny człowiek. Pomógł mi w schorzeniach odcinka szyjnego. Pan Andrzej ulżyl mi w bólu, który niemal uniemożlwiał normalne funkcjonowanie. Polecam z całego serca wszystkim, którzy potrzebuja fachowej pomocy !

  bardzo polecam

  Magdalena R,
  2016-10-09 18:51:54

  Gorąco polecam!!! świetny fizjoterapeuta, a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Nie raz korzystałem z zabiegów u Pana Andrzeja. Za każdym razem bylem bardzo zadowolony z efektów pracy. Jeżeli komuś doskwiera ból kręgosłupa to z pełną odpowiedzialnością POLECAM.

  bardzo polecam

  Krzysztof P.,
  2016-07-30 20:40:23

  Bardzo polecam Pana Andrzeja. Jest wspaniałym specjalista w swoim fachu. Niezwykły człwiek, duża wiedza,uprzejmość, cierpliwośc, a przede wszystkim umiejętność wykorzystania tych wszystkich cech w pracy z osobami chorymi robi Go jednym z najlepszych fizjoterapeutów, Ogromne podziękowania dla Pana Andrzeja, który sprawił, że znowu mogę się cieszyć pełnią życia. Dziekuję

  bardzo polecam

  Kazimiera S.,
  2016-07-10 14:00:08

  Do Pana Andrzeja trafiłem z polecenia koeżanki z pracy. Borykałem się z ciągłym bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi chodzenie. Pan Andrzej z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą i praktyką bardzo mi pomógł. Już po pierwszych spotkaniach odczułem ogromną ulgę, bóle ustąpiły, a przede wszystkim mam już wyprostowaną sylwetkę, a chodzenie nie sprawia mi bólu. Bardzo polecam wszystkim osobą, które mają problemy z kręgosłupem. Jestem tego najlepszym przykładem. Świetny człowiek, bardzo dobry specjalista. Pozdrawiam

  bardzo polecam

  Grzegorz K.,
  2016-07-10 13:41:32

  Zdecydowanie polecam!!! Pan Andrzej rehabilitował moją mamę która przeszła udar mózgu (sparaliżowana prawa strona ciała) . Odpowiednie ćwiczenia przyniosły bardzo dobre efekty. Dzisiaj mama porusza się o chodziku i i jest coraz bardziej samodzielna. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi, za postawienie mojej mamy na nogi. Świetny specjalista, pełen profesjonalizm z rewelacyjnym podejściem do pacjenta.

  bardzo polecam

  Barbara K.,
  2016-04-03 23:36:04

  Cenię pana Likusa za profesjonalizm. Wyjaśnia metody postępowania: dlaczego tak, a nie inaczej. Kulturalny, cierpliwy, empatyczny. Postawił mnie na nogi. Zdecydowanie polecam.

  bardzo polecam

  Mariola,
  2016-03-25 18:00:40

  Zdecydowanie Polecam Pana Andrzeja. Bardzo przyjazny ludzią, empatyczny człowiek :) Djagnoza trafna w stu procentach! Przeprowadził dokładny wywiad, aby dokładnie poznać moje potrzeby a przede wszystkim przyczyny bólu i napięcia, jestem w trakcie terapii i już widzę efekty. Największym atutem pana Andrzeja jest to ,że dociera w każde miejsce osobiście, nie trzeba męczyć się w poczekalniach, tylko zabiegi odbywają sie w domu czyli pełen konfort:) Pozdrawiam

  bardzo polecam

  Angelina,
  2015-11-14 10:35:04

  Polecam wszystkim, którzy chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem i lepszym zdrowiem. Moja pierwsza wizyta związana była z uporczywymi bólami odcinka lędźwiowego, na które nie pomagały prawie żadne leki a ja nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. Miałem też inne dolegliwości, które nauczyłem się akceptować gdyż po dłuższym czasie człowiek przyzwyczaja się do pewnego stopnia bólu. Dzisiaj z perspektywy czasu już tak nie myślę bo dzięki terapii Pana Andrzeja ból prawie całkowicie zniknął dzięki czemu zmieniła się jakość mojego życia na wszystkich jego płaszczyznach i co najważniejsze ta zmiana jest trwała. Praca nie jest łatwa i wymaga dużo samozaparcia i przede wszystkim zaufania do terapeuty. Pan Andrzej posiada dużą wiedzę i doświadczenie, jest otwarty na współpracę, proponuje różne rozwiązania jeśli jest przekonany, że wpłyną one pozytywnie na proces zdrowienia pacjenta oraz posiada niezwykły dar dzięki któremu pacjent nie czuje się zestresowany, skrępowany a wręcz przeciwnie, pacjent jest spokojny dzięki czemu rehabilitacja przebiega bez większego zbędnego stresu i rezultaty są wręcz natychmiastowe. Pan Andrzej jest terapeutą, któremu zależy przede wszystkim na szybkim powrocie do zdrowia rehabilitowanego pacjenta. Mało jest takich specjalistów na tak wysokim poziomie jak Pan Andrzej. Serdecznie polecam.

  bardzo polecam

  Tomasz Kl.,
  2015-10-27 12:45:10

  Do Pana Andrzeja trafiłem z bólem odcinka lędzwiowego oraz drętwiejącą prawą nogą. Profesjonalne zdiagnozowanie oraz zastosowana terapia już po pierwszej wizycie przyniosła mi ogromną ulgę. Po kolejnych spotkaniach ból w zupełności zniknął, lędżwia mnie już nie bolą oraz problem drętwienia również już mnie nie męczy. Nigdy bym nie przypuszczał że człowiek w moim wieku może mieć już takie problemy z kręgosłupem, Pan Andrzej mi wszystko wyjaśnił i wytłumaczył już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. Podał cenę i najszybszą możliwość wizyty w moim mieszkaniu. Ogromny plus za dojeżdżanie do pacjentów. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

  bardzo polecam

  Paweł M.,
  2015-10-18 19:06:41

  Profesjonalizm Pana Andrzeja, oceniam bardzo wysoko. Rehabilitacja przeszła bardzo dobrze - zawsze uśmiechnięty i cierpliwy. Pełen profesjonalizm, naprawdę polecam!

  bardzo polecam

  Roberto,
  2015-10-07 11:24:45

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×