Fizjoterapeuta:
Agnieszka Tomaszewska
magister fizjoterapii

01-432 Warszawa, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Absolwentka II Wydziału Lekarskiego na kierunku Fizjoterapia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego -uzyskując tytuł magistra.
  Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku „Fizjoterapia w sporcie” w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.
  Obecnie nauka w 5letniej szkole podyplomowej Flanders International College of Osteopathy w Warszawie.

  Członek Towarzystwa:
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Cennik

  PLN
  PLN
  Uwagi:
  • Terapia jest dostosowana do aktualnego stanu zdrowia pacjenta
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (3)

  Pani Agnieszka czyni cuda. Od zawsze mam problem z zatokami, lekarze przepisywali mi różne leki, płukanki, ale to wszystko na nic. Dopiero zabiegi Pani Agnieszki pomogły mi w oczyszczeniu zatok. Jest to ciepła i pełna empatii osoba, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ma na prawdę ogromną wiedzę o ludzkim ciele, cechuje ją także ogromne zaangażowanie w to, co robi. Nie doświadczycie tego u normalnego lekarza. Jeśli macie podobne problemy, szczerze polecam :)

  bardzo polecam

  Dominik Domański,
  2018-03-01 21:46:39

  Bardzo polecam Agnieszkę Tomaszewską :) Jako pacjent, któremu od dawna dokucza ból w odcinku szyjnym kręgosłupa (ostatnio krecz szyi) potrzebowałam dobrej diagnozy i skutecznej pomocy. I znalazłam ją własnie u Agnieszki - pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie oraz udzielający się pacjentowi spokój. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała kobieta, która pomaga mi walczyć z problemem wynikającym z siedzącego trybu pracy przy komputerze. Agnieszka ma doskonałe podejście do pacjenta, dzięki czemu można obdarzyć ją zaufaniem i skutecznie współpracować w trakcie terapii. Według mnie Agnieszka Tomaszewska to TERAPEUTA IDEALNY :)

  bardzo polecam

  Joanna Smutek,
  2018-01-14 17:13:19

  Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze :-) korzystałam z usług kilku innych osób, ale zdecydowanie to p. Agnieszka była najbardziej skuteczna. Miałam problem z rwą kulszową, nie mogłam chodzić bez utykania na prawą nogę. W tej chwili funkcjonuję zupełnie normalnie, bez bólu, bez sztywności. Jestem naprawdę zadowolona i z pełnym przekonaniem polecam p. Agnieszkę wszystkim znajomym - jeszcze nikt nie był niezadowolony z wizyty :-)

  bardzo polecam

  Joanna Gzowska,
  2018-01-03 09:37:38

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×